Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau baigėsi.

Vyrų saviugdos vakaras #3

2018 09 26 | 19:00 - 21:30


KĄ REIŠKIA BŪTI VYRU?
Ateik į trečiąjį vyrų saviugdos vakarą ir prisijunk prie kolektyvinės paieškos kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą.

TEMOS:
1. Iššūkiai, su kuriais susiduria vyrai.
2. Santykiai su moterimis.
3. Tėvo ir sūnaus santykiai.
4. Virsmas iš berniuko į vyrą.
5. Vyriškos bendrystės svarba.

APIE
Saviugdos vakarai vyrams – ta oazė, kurios seniai trūko. Tai atvira ir palaikanti erdvė. Tai kokybiškas laikas sau su bendru tikslu – pažinti save ir atsakyti į klausimą: KĄ MAN REIŠKIA BŪTI VYRU?

VIRSMAS
Pirmasis Vyrų saviugdos vakaras tik patvirtino, kad kiekvienam iš mūsų svarbu susivokti, kas kuria mano elgesio modelius, kurias vyriškumo dalis mano gyvenimo istorija mane privertė pamesti ir ko savyje pasigendu šiandien? Ir tik per patirtį suvokus, kad esam ne vieni – kad ir kiti sau kelia klausimus ir bando savais būdais prisikasti prie savo pačių esmės – galime pajusti bendrystę ir palaikyma, paskatinimą nusileisti iki šaknų ir susirinkti savo atsakymus.

VAKARO METU psichologas ir patyriminių mokymų treneris Antanas Grižas praves trumpą vizualizaciją, skirtą artimiau susipažinti su savo pasamonėje esančiu vidiniu pasitikėjimu ir išmintimi. Taip pat kalbėsimės tarpusavyje ir kartu stengsimės atsakyti į klausimą, kas yra vyriškumas ir kaip jis paprastai pasireiškia gyvenime.

RENGINĮ VES
Ignas Genys, Points of You metodologijos treneris (Points of You – Lietuva), Sertifikuotas koučingo specialistas (Baltijos koučingo centras), Emocinės paramos konsultantas (Jaunimo linija). Sritys: santykiai, emocinis intelektas, mokymai grupėms ir asmeninis konsultavimas.

VIETA
Dėl tikslaus vietos adreso informuosime užsiregistravus.

KAINA: mokama po renginio aukos principu (+ 3 Eur registracijos mokestis).

Grupės dydis – iki 12 žmonių. Būtina išankstinė registracija.

Informacija

Data:
2018 09 26
Laikas:
19:00 - 21:30
Žymės:
,
Svetainė:
www.augu.perpatirti.lt

Organizatorius

Per Patirtį
Telefonas:
+37064034568
El. paštas:
augu@perpatirti.lt
Svetainė:
www.augu.perpatirti.lt