Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau baigėsi.

Points of You vakaras #15 Santykis su savimi

2018 08 29 | 18:00 - 21:00

Kviečiame į “Points of You” savęs pažinimo vakarą tema: SANTYKIS SU SAVIMI.

Šįkart – apie mūsų santykį su savimi. Apie tai, kas eina pirmiau bet kokių tarpasmeninių santykių kūrimo. Tai, kas lemia, kaip aš bendrauju su kitais, kaip žiūriu į kitus, kaip reaguoju į mane supantį pasaulį.

Pirmos renginio dalies metu skirsime daugiau laiko sau. Sugrįšime į save ir paklausime: Ką man iš tikrųjų rūpi pakeisti savyje ir savo santykiuose?

Vakaro metu padėsime vieni kitiems atsakyti, į klausimus.. Kaip žiūriu į save ir kas man padeda išlaikyti pasitikėjimą savimi? Kaip mano požiūris į save įtakoja mano savivertę? Kokius mano bendravimo įpročius nulemia savęs vertinimas? Ką turėčiau pakeisti savo santykyje su savimi, kad pagerėtų mano santykis su mane supančiu pasauliu?

Asociatyvinių nuotraukų pagalba kartu ieškosime atsakymų, kurie padėtų į gyvenimą pasikviesti norimą pokytį.

RENGINĮ VES Ignas Genys, Points of You ugdymo metodų treneris (Points of You – Lietuva), Sertifikuotas koučingo specialistas, 180+ pravestų koučingo sesijų (Baltijos koučingo centras), Emocinės paramos konsultantas (Jaunimo linija)

INVESTICIJA
Mokama po renginio aukos principu pagal galimybes ir gautą naudą + €3 registracijos mokestis.

Susitinkame “Vyrų krizių Ir informacijos centre” adresu Gėlių g. 7, Vilnius. (Renginys skirtas ir vyrams, ir moterims!)

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
https://tickets.paysera.com/lt/event/points-of-you-vakaras-15-santykis-su-savimi

_________
Ką veikiam per Points of You vakarus?
Tiesiog būnam kartu ir daug bendraujam. Žaidžiam per pokalbį, savęs ir kito gilesnį pažinimą. Padedam vieni kitiems atrasti naujų požiūrio taškų ir stebime, kaip tampa lengva bendrauti su visai nepažįstamais žmonėmis.
Kartais gimsta gyvų idėjų ir netikėtų suvokimų, kuriuos vieni paprastai užsirašo į dienoraštį, kiti iškart iškloja geriausiam draugui, o treti pasideda “Nemirtingų minčių sandėliuke” pačioje proto gilumoje.

Points of You yra koučingo įrankis, padedantis pamatyti kitaip, atrasti sprendimus ir geriau pažinti save. Tai asociatyvinių kortų žaidimas, paremtas bendravimu, požiūrio kampo praplėtimu ir orientacija į vidinį pokytį.

Daugiau:
www.facebook.com/groups/poy.vakarai

Informacija

Data:
2018 08 29
Laikas:
18:00 - 21:00
Žymės:
,
Svetainė:
augu.perpatirti.lt

Organizatorius

Per Patirtį
Telefonas:
+37064034568
El. paštas:
augu@perpatirti.lt
Svetainė:
www.augu.perpatirti.lt