Renginiai kraunami

« Visi renginiai

  • Šis renginys jau baigėsi.

Points of You vakaras #14 Kai jautrumas trukdo

2018 08 21 | 18:30 - 21:30

Kviečiame į #14 Points of You santykių kūrybos dirbtuves, tema: KAI JAUTRUMAS TRUKDO.

Šįkart – apie jautrumą. Apie jo stoką ir perteklių. Apie tai, ką jaučiu viduje, kai aplinka grubi ir kyla noras slėptis. Ir apie situacijas, kai aplinkiniai išsibėgioja pokalbiui nė neįpusėjus ir aš nesuprantu, kodėl.

Dalyvausime grupėje ir stebėsime save, keldami klausimą: kas vyksta viduje bendraujant su jautresniais ir mažiau jautriais žmonėmis? Kas priklauso nuo manęs ir kas priklauso nuo kitų žmonių?

Vakaro metu padėsime vieni kitiems atsakyti, ką reiškia išbūti betarpiškame santykyje su kitu žmogumi ir kaip jautrumas prisideda prie santykio kūrimo? Kas vyksta viduje, kai aplinkiniai ne pakankamai jautrūs man, ir kas būna kai manyje trūksta jautrumo aplinkiniams? Kaip prisitaikyti prie aplinkos ir išmokti reguliuoti savo vidinį jautrumą?

Asociatyvinių nuotraukų pagalba kartu ieškosime atsakymų, kurie padėtų į gyvenimą pasikviesti norimą pokytį.

RENGINĮ VES
Ignas Genys, Points of You ugdymo metodų treneris (Points of You – Lietuva), Sertifikuotas koučingo specialistas, 180+ pravestų koučingo sesijų (Baltijos koučingo centras), Emocinės paramos konsultantas (Jaunimo linija)

INVESTICIJA
Mokama po renginio aukos principu pagal galimybes ir gautą naudą + €3 registracijos mokestis.

Susitinkame “Pokyčių klube” adresu Švitrigailos g. 11A, Vilnius. Studija Nr. 319 trečiame aukšte.

Būtina išankstinė registracija.

_________
Ką veikiam per Points of You vakarus?
Tiesiog būnam kartu ir daug bendraujam. Žaidžiam per pokalbį, savęs ir kito gilesnį pažinimą. Padedam vieni kitiems atrasti naujų požiūrio taškų ir stebime, kaip tampa lengva bendrauti su visai nepažįstamais žmonėmis. Kartais gimsta gyvų idėjų ir netikėtų suvokimų, kuriuos vieni paprastai užsirašo į dienoraštį, kiti iškart iškloja geriausiam draugui, o treti pasideda “Nemirtingų minčių sandėliuke” pačioje proto gilumoje.

Points of You yra koučingo įrankis, padedantis pamatyti kitaip, atrasti sprendimus ir geriau pažinti save. Tai asociatyvinių kortų žaidimas, paremtas bendravimu, požiūrio kampo praplėtimu ir orientacija į vidinį pokytį.

Daugiau:
www.augu.perpatirti.lt
www.facebook.com/groups/poy.vakarai
Informacija

Data:
2018 08 21
Laikas:
18:30 - 21:30
Žymės:
, ,
Svetainė:
augu.perpatirti.lt

Organizatorius

Per Patirtį
Telefonas:
+37064034568
El. paštas:
augu@perpatirti.lt
Svetainė:
www.augu.perpatirti.lt

Vieta

Pokyčių klubas
Švitrigailos g. 11A
Vilnius, Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+37064034568
Svetainė:
http://www.pokyciuklubas.lt/